Rozrywka / apres-ski

valmeinier imprezy dyskotekiJeżeli chodzi o rozrywkę w Valmeinier, można znaleźć tu wiele ciekawych sposobów na aktywne spędzanie czasu wolnego. Między innymi ogólnodostępne lodowisko, które znajduje się na świeżym powietrzu, tor saneczkarski, paralotniarstwo, ścianka wspinaczkowa czy kręgle. Jeżeli warunki śniegowe nieco się pogorszą Valmeinier proponuje swoim turystom również różnorodne szlaki do wędrówki pieszej. Dla tych szukających mocniejszych wrażeń proponujemy zjazdy nocne z pochodnią lub też narciarstwo biegowe (odbywa się to 2x w tygodniu). W ciągu dnia na stokach w ramach apres-ski czeka na nas mnóstwo barów, gdzie można zarówno coś zjeść, jak i napić się czegoś ciepłego.

W Valmeinier znajduje się wiele restauracji, barów, znaleźć tu można również kino i dyskotekę. Przy apartamentach znajdują się salony SPA, kryte baseny, siłownie i sauny, chcąc więc zregenerować siły każdy może skorzystać z dobrodziejstw jakie oferuje nam to urocze miasteczko.

Valmeinier to zdecydowanie wysoka jakość, wszystko jest tu na wysokim poziomie. Wszystko również znajduje się tu w pobliżu stoków: sklepy, bary i restauracje.

Mimo wielu atrakcji nie jest to aż tak rozrywkowe miasteczko jak np. Val Thorens, stąd też stwierdzenie, że Valmeinier zdecydowanie bardziej polecane jest dla rodzin z dziećmi, aczkolwiek młodzi miłośnicy imprez z pewnością nie będą się tu nudzić J Tak więc dla każdego kto chce szusować po świetnie przygotowanych nartostradach a wieczorem poszaleć przy dźwiękach najnowszej muzyki zdecydowanie możemy polecić Valemeinier!!

Dodatkowym atutem tej miejscowości są niższe ceny!! Gorąco polecamy!!